Flight search

Type of trip:

I request:

Flight:

Passengers options

Selena Travel Company

Chystáte se na zájezd, spěcháte na důležité jednání do zahraničí nebo jste se jen rozhodli odletět navštívit Vaše blízké do jiného státu nebo města? Jakým způsobem v rychlosti a pohodlí docílit žádané destinace?

Samozřejmě, že letadlem!  Online rezervace letenek.

Jak to funguje? Potřebujete levné letenky?

Naše společnost Vám zde nabízí možnost najít si a online zarezervovat letenky kamkoli do celého světa. Vyhledat levné letenky je velice jednoduchá záležitost. Ve formuláři stačí vyplnit město, odkud chcete letět, kam , den odletu a příletu a počet osob. Po kliknutí na cenu letu se Vám zobrazí cena letenky se všemi poplatky. Rezervace letenek je až do momentu platby a vystavení zcela nezávazná. Dříve než uskutečníte platbu letenky, zkontrolujte si pečlivě všechny Vámi uvedené osobní údaje. Uhradit vybranou letenku můžete dvěma způsoby. A to buď hotovostní platbou u nás v kanceláři nebo vkladem či převodem na náš účet. Máte též možnost přikoupit pojištění proti stornu, vztahující jak na letenku, tak i na ubytovaní. Velkou výhodou jsou pravidelné zajímavé cenové nabídky vybraných leteckých společností (ČSA, British Airways, Air France, KLM a dalších.) do konkrétních destinací (Bangkok, New York, Delhi, Peking, Singapur, Miami, Ho Ci Min, Hanoj, Tel-Aviv, Havana, Moskva a dalších … ). Naše nabídka levných letenek je velice široká a umožní vám bez problémů dostat se prakticky kamkoliv do celého světa. Nabízíme Vám možnost pojištění na zrušení cesty. Přijít o svoje peníze kvůli nákupu letenky či zájezdu na dovolenou může každý. Stačí nenastoupit do letadla, příčinou muže byt banální chřipka. Pokud si ale sjednáte pojištění na storno letenky nebo zájezdu, nemusíte se ničeho obávat. Díky pojištění proti stornu nebo pojištění zrušení cesty, které si u nás můžete sjednat, získáte až 80 procent ceny letenky či zájezduzpět.

Mezi naše nabídky patří nově také zájezdy z Německa.

Exkluzivně si u nás můžete zakoupit zájezdy s německou cestovní kanceláří za ceny vyrazně nižší od těch českých. Odlety jsou možné z Prahy, Bratislavy, Drážďan, Vídně, Norimberku, Mnichova, Frankfurtu, atd. Kromě nižší ceny poskytuje německá cestovní kancelář také daleko lepší servis, komfortní služby a tisíce dalších nabídek. Na našich stránkách můžete zadávat kritéria, která nejlépe vyhovují vašim požadavkům na dovolenou, ubytovaní bez dopravy či levné letenky. Vyberte místo, kam byste chtěli cestovat, pak vyplňte pouze kontakty na sebe a o všechno se již postará česky mluvící operátor, který se s Vámi ihned telefonicky spojí a bude Vás navigovat v dalším postupu objednání Vámi požadované služby. Platit můžete v českých korunách nebo v Eurech. Ceny uvedené na našem webu jsou konečné. Případné další dotazy či nejasnosti můžete konzultovat s našimi zkušenými operátory na t telefonu +420721959956 nebo osobně v naší kanceláři. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem .